marzec 28, 2018

Twój gwiazdozbiór

Chcesz uwiecznić wyjątkowe dla Ciebie i wspomnienia na specjalnym plakacie? A może szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby? Prawdopodobnie znaleźliśmy produkt idealny dla Ciebie!

STRELLAS_Mapa nieba_mockup_31_72dpi_130zl STRELLAS_Mapa nieba_mockup_1_300dpi_130zl STRELLAS_Mapa nieba_mockup_3_300dpi_130zl (1)

Przedstawiamy markę Strellas stworzoną przez Martę i Rafała. Ta wyjątkowa para tworzy plakaty przedstawiające układ gwiazd w danej chwili. Pierwsza mapa upamiętniała ich randkę, którą spędzili nad Wisłą oglądając gwiazdy. Każde spojrzenie na plakat z mapą nieba wywołuje uśmiech na twarzy i przypomina ich pierwsze spotkanie. Teraz już każdy z nas może powiesić na ścianie plakat przedstawiający układ gwiazd, który pojawił się nad naszymi głowami w wyjątkowej chwili.

Niebo wciąż się zmienia i  wygląda zupełnie inaczej, a gwiazdy układają się w przeróżne konstelacje. Dzięki temu każdy moment jest zupełnie inny, a ułożenie gwiazd w momencie, gdy wydarzy się w Waszym życiu coś niezwykłego – bez trudu można wydrukować na plakacie. To nutka magii zawarta w wyjątkowym obrazku, który do końca życia będzie Wam się dobrze kojarzył!

Mapy Strellas są wiarygodne i kreślone na podstawie katalogów gwiazd NASA. Są one niezwykle precyzyjne i szczegółowe. Na każdej mapie Marta i Rafał umieszczą wybrany przez Was napis i datę, kiedy wydarzyło się coś niezwykłego!

STRELLAS_Plakat_mockup_aa_72dpi_130zl STRELLAS_Mapa nieba_mockup_26_300dpi_130zl STRELLAS_Mapa nieba_mockup_6_300dpi_130zl

Jesteśmy absolutnie zachwyceni takim pomysłem! Mapy ze wspomnieniem pozwolą zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej i dokonać niemożliwego – zatrzymać gwiazdy! Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ!

Zdjęcia: < Powrót