Marzec 21, 2018

THE STUFF 2

W niedzielę 8 kwietnia 2018 w godzinach 11-19 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się 2 edycja męskiego wydarzenia The Stuff!

THE STUFF to nie tylko spotkanie z ekspertami i z męskimi produktami. To niezwykła podróż do męskiego świata. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich.

THE STUFF, to różnorodne strefy – kwintesencja najlepszych aspektów życia każdego mężczyzny. To połączenie prelekcji z targami, ciekawymi atrakcjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. “To nowatorskie podejście do męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność” – mówią organizatorzy.

THE STUFF 2

8 kwietnia to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Na miejscu będzie także strefa Food & Chillout, w której będzie można się wiosennie zrelaksować.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ

Zdjęcia: < Powrót