Maj 27, 2016

Ponadczasowe zegarki

Ciekawy zegarek to podstawa codziennej stylizacji, doskonale podkreśla wygląd, może służyć także jako biżuteria, ale przede wszystkim jest funkcjonalny. To właśnie na nim wielu lat odczytujemy godzinę, dzięki niemu nie spóźniamy się do pracy i na spotkanie.

pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Woven-Chestnut-1160_2 pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Royale-Silver-1333_1 pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Woven-Black-1162_3 pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Regal-All-Black-1794_2

Zegarki KOMONO są nie tylko funkcjonalne, ale mają także niezwykle oryginalny wygląd. Marka zajmuje się tworzeniem doskonałej jakości akcesoriów. Ich piękno jest głęboko zakorzenione w tradycji belgijskiej. Sprzedaż zegarków w Polsce prowadzi firma Fresh Brands i jest to jedyny dystrybutor tej marki.
Zegarki są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, posiadają niezawodne mechanizmy, wyróżniają się niepowtarzalnym designem, którego nie spotkasz nigdzie indziej. KOMONO w swojej ofercie posiada także spory wybór okularów przeciwsłonecznych.

pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Magritte-The-Art-of-Living-1903_1 pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Magritte-The-Castle-of-the-Pyrenees-1904_1 pol_pm_Zegarek-Komono-Winston-Brogue-Desert-Sands-1161_2  pol_pm_Zegarek-Komono-Estelle-Pastel-River-1560_1

Podobają Ci się akcesoria KOMONO? Zajrzyj tutaj i wybierz ten, który pasuje do Ciebie najlepiej.

Zdjęcia: < Powrót