październik 18, 2016

Pięknie, bo minimalistycznie

Lubisz minimalistyczną biżuterię, która nie odwraca uwagi od Twojego stylu i ogólnego wyglądu? Jej zadaniem jest uzupełnienie stylizacji i sprawienie, że wyglądasz jeszcze bardziej kobieco.

pierscionek_2 pierscionek_6 pierscionek_7 pierscionek_9 pierscionek_16

Mamy dla Was markę, która tworzy piękną i bardzo subtelną biżuterię. Modern Stories to biżuteria, którą charakteryzują klasyczne formy i szlachetne kruszce. Wyjątkową biżuterię projektuje Dorota Kempko. Bardzo ważny jest fakt, że produkty Modern Stories są w całości wykonywane ręcznie przy użyciu tradycyjnych zasad sztuki złotniczej. Każdy element jest wykonywany z dbałością o najmniejsze detale. W pracowni Modern Stories są wykorzystywane jedynie szlachetne kruszce i kamienie, takie jak złoto, diamenty i perły. Proste i minimalistyczne formy idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Jest to szlachetna biżuteria idealna na wesele i zaręczyny. W ofercie znajdują się także obrączki dla małżonków. Każdy model można spersonalizować, sprawiając, że jeszcze bardziej będzie mógł wyrazić Ciebie.
Która z Was chętnie nosiłaby produkty od Modern Stories każdego dnia i na każdą okazję? My na pewno! Jesteśmy zachwyceni całą kolekcją i wszystkimi projektami z osobna!

15_1 11_1 10_1 2_1

Chcecie zobaczyć więcej produktów marki Modern Stories? Zachwycajcie się nimi, zaglądając tutaj.

Zdjęcia: < Powrót