czerwiec 20, 2016

Oryginalne drewniane akcesoria

Drewno to materiał, z którego można zrobić bardzo ciekawe i na pewno oryginalne przedmioty. Lubicie ręcznie wykonane gadżety z drewna? Mamy dla Was niebanalne, całkiem polskie, okulary i zegarki.

Glamour-Wenge-1 Heritage-Series-Grey-edition-Oak-1-1 Raw-Series-Double-Stone-Silver-Oak-1-570x708 Urban-Massaranduba-1

Firma Plantwear to połączenie stolarskiego doświadczenia z zamiłowaniem do mody i stylu. Marka powstała w 2013 roku, a celem projektantów jest bycie najlepszym na polskim drewnianym rynku. Produkty są w całości wykonywane w Polsce, w woj. lubelskim. Projektanci postanowili wykorzystać jak najwięcej naturalnym materiałów, dzięki czemu zegarki i okulary są jedyne w swoim rodzaju.

Projektowanie i wykonanie prototypów zajęło wiele miesięcy, aż wreszcie został uzyskany oczekiwany efekt, który ujrzał światło dzienne.

W ofercie znajdziecie kilka modeli różnokolorowych okularów i jeszcze bardziej kolorowe zegarki. Te drugie są osadzone na kolorowych, materiałowych lub skórzanych paskach. Marka oferuje także zegarki na drewnianej bransolecie.

Sport-Maple-Grey-2 Retro-Wenge-Grey-2 Cool-Rosewood-Grey-2

Spodobały Wam się akcesoria od Plantwear? Koniecznie obejrzyjcie więcej zdjęć tutaj. Na stronie marki możecie zobaczyć wszystkie dostępne produkty i zamówić wybrany z nich.

 

Zdjęcia: < Powrót