maj 2, 2018

Nowości w Steil

Pamiętacie markę Steil, o której pisaliśmy na Stylonie już jakiś czas temu? W ofercie znajdziecie wyjątkowe stoliki i lampy w nowoczesnym stylu! Niedawno wprowadzili na rynek nowe produkty.

Marka została założona w 2016 roku przez Martę Czeczko i Łukasza Nowosadzkiego. Meble i akcesoria Steil doskonale pasują do przestrzeni nowoczesnych, industrialnych, ale także do tych bardziej klasycznych.

lampa_stade_kolor_czarny lampa_stade_kolor_naturalny stolik_stade_b

Niedawno powstała nowa linia produktów Stade. Znajdziecie tutaj wyjątkowe stoliki kawowe wykonane z malowanej na czarno stali i skórzanych pasów. Wśród nowości znajdziecie także lampę w kształcie sześcianu, w który wpisany jest mniejszy sześcian powleczony rzemieniem wykonanym ze skóry naturalnej! Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Projektanci wprowadzili także nowy stolik w linii Skife, gdzie główną rolę gra czarny łupek!

stolik_skife_7_a stolik_stade_a stolik-stade-premium-01

Produkty mają prostą formę, ale są wyjątkowe, dzięki charakterystycznym elementom. Sprawiają one, że meble i akcesoria Steil są niepowtarzalne. Jesteśmy zachwyceni nowościami, które marka niedawno wypuściła na rynek. Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy tutaj!

Zdjęcia: < Powrót