listopad 11, 2019

Nowa kolekcja marki Kamena

Kilka dni temu marka Kamena pochwaliła się nową kolekcją biżuterii, pod nazwą Ogniwa. Dobrze znane Wam projektantki wykonały przepiękną biżuterię w wersje srebrnej i pozłacanej. Wielkie wisiory, proste w formie kolczyki i oryginalne bransoletki na pewno zachwycą fanki eleganckiej biżuterii zamkniętej w prostych formach.

?????? ??????

Projektantki do kolekcji użyły dwóch kamieni pozyskanych na polskich terenach: nefrytu, o bardzo głębokiej barwie zielonej i szarego dolomitu. Pierwszy z nich uznawany był za kamień życia, który sprzyja fortunie. Można znaleźć go na Dolnym Śląsku, jego złoża są uważane za najstarsze w Europie. Dolomit Picasso wspiera twórczą ekspresję i głęboką manifestację własnego wnętrza, w Polsce można go spotkać na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w Tatrach i Sudetach.

 

 

 

 

 

?????? ??????

Warto wspomnieć, że kolekcja tradycyjnie została wykonana ręcznie, tradycyjnymi technikami złotniczymi, a w jej skład wchodzą naszyjniki, maxi kolczyki, bransoletki i pierścionki.

Jestem całkowicie zakochana w nowej odsłonie polskiej marki Kamena! Wyjątkowa biżuteria znowu zachwyca, a każda nosząca ją kobieta będzie na pewno błyszczała i wyróżniała się w tłumie! Osobiście – polecam!

 

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie na:
KAMENA

Zdjęcia: < Powrót