wrzesień 23, 2016

Naturalne lampy

Dobre oświetlenie to podstawa każdego domu. Pamiętajcie, że musi być nie tylko ładnie, ale też zdrowo dla Waszych oczu. Wybierając więc lampy, kierujcie się designem i wysoką jakością. Pamiętajcie też, że ilość potrzebnych lamp lub żarówek w pomieszczeniu jest zależna od jego wielkości.

lampa-do-jadalni (1) lampa-do-jadalni nowoczesne-oswietlenie-2 nowoczesne-oswietlenie

Znaleźliśmy dla Was idealne lampy stworzone z naturalnych materiałów. BeeDesign to polska marka, która łączy w sobie zamiłowanie do rzeczy prostych, dobrego designu i ciekawej formy. Projektanci, tworząc swoje produkty, stawiają przede wszystkim na jakość i doskonały materiał. Pragną tworzyć rzeczy wyjątkowe, które idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni.
Lampy SingleRope to połączenie kawałka drewna, sznurka i żarówki. Jeden kawałek drewna sprawia, że każdy kolejny egzemplarz lampy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wybór tego typu lamp do swojego wnętrza sprawi, że stworzą one niepowtarzalny klimat.

lampa-designerska (1) lampa-wiszaca-1 lampa-lina-2 lampa-do-jadalni (2)

Czy Was lampy SingleRope od BeeDesign zachwycają równie mocno jak redakcję Stylona? Jeśli tak, to nie zwlekajcie i udajcie się na zakupy tutaj.

Zdjęcia: < Powrót