kwiecień 17, 2016

Meble – małe dzieła sztuki

Meble powinny mieć swoją historię, charakter, który sprawi, że od razu się w nich zakochamy. Najpiękniejsze bywają te najstarsze, solidnie wykonane i zdecydowanie nie do podrobienia. Co można zrobić z takimi meblami?

Firma Art PoPo ma doskonały pomysł i realizuje go już od dłuższego czasu. Wszystko zaczęło się od małej, kolorowej szkatułki, którą wystawiła na sprzedaż jej autorka, Luiza (aktualnie jedna z artystek Art PoPo).  Teraz w ofercie można znaleźć szafki, komody, stoły, stoliki kawowe i lustra. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, kolorowe i przede wszystkim piękne.

Fot.: ArtPopo

Z firmą współpracują cztery artystki: Luiza Poreda, Agata Kacperczyk, Lidia Skarzyńska i Aleksandra Buda. Każda z nich ma swój pomysł na sztukę i wkłada mnóstwo serca w tworzenie Art PoPo. Wyborem mebli, współtworzeniem projektów i sprzedażą zajmują się Olga Skarzyńska i Tomasz Krawczyk. Ich współpraca zaowocowała pięknymi projektami nasyconymi kolorami, wiosenno– letnią energią i radością. Tutaj nie ma miejsca na nudę.

53_sonata-ksiezycowa-4 59_labirynt-2a
69_stol-oddech-1 Fot.: ArtPopo

Jeżeli lubicie kolory, niebanalne kształty, wzory i kontrasty – na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie. Taki mebel ożywi każde pomieszczenie, nawet to najbardziej ponure, proste i nowoczesne. Sprawi, że stanie się ono przytulne.
Art PoPo działa w myśl określonej misji: zamieniać meble w prawdziwe dzieła sztuki.  Więcej zdjęć nietypowych mebli znajdziecie tutaj. Jeśli, któryś z projektów podbił Twoje serce zajrzyj na stronę sklepu internetowego lub do wybranych galerii i sklepów stacjonarnych, których adresy znajdziesz tutaj.

Zdjęcia: < Powrót