czerwiec 12, 2017

Lampy jak marzenie

Czasami nie doceniamy tego, jak ważną rolę w pomieszczeniu odgrywają lampy. Wydaje nam się, że nie zmieniają wyglądu pomieszczenia. Nic bardziej mylnego! Lampa może być najbardziej charakterystyczną rzeczą w salonie, kuchni czy innych pomieszczeniach.

SONY DSC Nasu_Himmeli_08-1024x682 02_IMG_4164a

Niedawno odkryliśmy lampy, które są tak oryginalne, że zdominują wystrój wnętrza. Marka Nasu, bo o niej mowa, to niewielka pracownia, w której są projektowane i produkowane lampy. Firma została założona przez Piotra Nalepkę, któremu w pracy pomaga rodzina i przyjaciele. Lampy są wykonywane w technologii CNC przy użyciu plotera frezującego. Wycinane z płaskich płyt sklejki lub tworzyw sztucznych zyskują niesamowite i niepowtarzalne kształty. Krawędzie, aby zyskać ładny wygląd, są wygładzane ręcznie. Lampy są sprzedawane w częściach do samodzielnego montażu, co sprawia dużo radości niejednemu posiadaczowi Nasu! Dzieła, które tworzy Piotr Nalepka są wyjątkowe, niepowtarzalne wzory są zastrzeżone i zarejestrowane w EUIPO.
Produkty Nasu doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, pamiętajcie jednak, że to one powinny być najważniejszymi bohaterkami architektury wnętrza – zawsze błyszczą i nie dają się zdominować!

Duża lampa wisząca Duża czarna lampa wisząca Lampa_HIMMELI_JALT_0079-768x538

Jesteśmy totalnie zachwyceni produktami Nasu. Chcielibyśmy zarazić Was miłością do nich, dlatego obejrzyjcie więcej projektów tutaj.

Zdjęcia: < Powrót