październik 16, 2017

Koronki, koronki…

Znowu zbliża się zima, a wraz z nią wełniane swetry i mięsiste golfy! A co najlepiej zestawić z wełnianymi ubraniami? Oczywiście delikatną i zmysłową koronkę, która od dawna króluje w bieliźnianych trendach!

amore-panties-koronkowe-majtki- komplet-kratka-bra-majtki-z-blaszka-figi komplet-stanik-z-paskami-short-cross-bra-majtki-

Dziś stawiamy pod lupę polską markę Marletto Lingerie. Taka bielizna jest sposobem na podkreślenie kobiecego indywidualizmu i niezwykłej siły! Miękka, koronkowa bielizna to produkt, który spełni wszystkie wymagania klientki! Marletoo Lingerie to młoda polska marka, która tworzy wyjątkową bieliznę w niewielkich ilościach. W tych koronkach na pewno poczujecie się wyjątkowo!

Bieliznę Marletto Lingerię wyróżniają piękne najwyższej jakości koronki, dokładne wykończenia i przede wszystkim doskonale dopasowane rozmiary! Każda kobieta chce się poczuć pięknie i zmysłowo także zimą! Bielizna to najlepsze rozwiązanie!

tiulowy-stanik-secret-bra komplet-bialy-stanik-z-paskami-iks-bra-majtki black-queen-panties

Jeżeli podobają Wam  się produkty marki Marletto Lingerie równie mocno jak nam – możecie zobaczyć więcej produktów tutaj! Polecamy!

Zdjęcia: < Powrót