luty 26, 2018

Kamenowe love

Wracamy do jednych z moich ulubionych projektantek! Pamiętacie Asię i Agnieszkę, które założyły markę Kamena? Chciałabym przedstawić Wam najnowszą kolekcję minimalistycznej biżuterii z klasą!

600-naszyjnik-kola-serpentynit-zloto 611-kolyczki-lancuszek-serpentynit-zloto

Tym razem dziewczyny decydują się na pozłocone elementy połączone z nefrytem w kolorze ciemnej zieleni. Nefryt w starożytnych Chinach uznawany był za „kamień życia”, a na Dalekim Wschodzie był doskonałym materiałem rzeźbiarskim i jubilerskim. W Polsce znajdują się one na Dolnym Śląsku i są to prawdopodobnie najstarsze złoża w Europie. Dziewczyny dbają, by kamienie, które znajdują się w ich biżuterii miały najwyższą jakość i doskonale wyglądały.
Nowa kolekcja łączy w sobie proste w formie pozłacane koła z zielonym kamieniem. Jest to ukłon w stronę perfekcji kształtu koła. Symbolizuje ono kompletność i harmonię, a także kobiecość i zmysłowość. Projektantki zdradzają, że to znakomite połączenie już zostało docenione przez Klientki.

Kolekcja Koła jest przeznaczona dla kobiet, które lubią eleganckie i proste wzory, delikatną, a zarazem nowoczesną biżuterię. Projektantki opisują kobietę Kameny:
„Jest miłośniczką natury, ponadczasowego piękna i ceni sobie wysoką jakość przedmiotów którymi się otacza.  Uwielbia klasykę ale chce również podkreślić swoją unikatowość. Skarby od Kameny dają jej taką możliwość!”.

W ofercie znajdziecie wyjątkowe naszyjnik oraz kolczyki w różnych odsłonach i rozmiarach.

615-sztyfty-duze-kolczyki-serpentynit-zielone  630-earrings-gold-circles

Od samego początku jestem zakochana w produktach marki Kamena i po raz kolejny z największą przyjemnością polecam tę biżuterię! Zapewniam, że produkty mają najwyższą jakość – sprawdziłam je na własnej skórze! 😉
Żeby zobaczyć pełną ofertę marki zajrzyjcie TUTAJ.

Zdjęcia: < Powrót