Październik 11, 2017

Idealny uchwyt do telefonu

Wciąż denerwujesz się, bo w Twoim samochodzie nie ma wygodnego miejsca na telefon? Przeszukałeś cały Internet i nie odnalazłeś produktu spełniającego Twoje oczekiwania? My znaleźliśmy go dla Ciebie!

Etui3-4style-526x350

Berrolia to marka, która kontynuuje tradycję zakładu zegarmistrzowskiego ojca obecnego CEO, Jerzego Mackiewicza. Mężczyzna wymyślił wyjątkowy uchwyt do telefonu, kiedy stał w korku koło Łódzkiej Manufaktury. Potrzeba stała się „Matką wynalazku”! Tak właśnie powstały niezwykłe uchwyty do telefonu Berrolia. Posiadają one, niezwykle przydatną w dzisiejszych czasach, funkcję ładowania telefonu. Uchwyty są bezpieczne zarówno dla telefonu (jest doskonale dopasowany do modelu telefonu i stabilnie zamocowany), jak i dla ich właścicieli. Dzięki nim możesz mieć cały czas obie ręce na kierownicy, skupić się na prowadzeniu pojazdu, bez trudu zobaczyć, kto dzwoni, i odebrać telefon za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na estetyczny wygląd uchwytu i  perfekcyjne wykonanie. Zrobione z solidnej włoskiej skóry przykuwają uwagę i sprawiają, że bardzo chcemy je mieć! Warto wspomnieć, że produkt jest w 100% wytwarzany ręcznie, co sprawia, że jest jeszcze bardziej niepowtarzalny!
Uwaga! Produkt przeznaczony dla posiadaczy telefonów iPhone.

visibility4-526x350 charging2-3-526x350

Osobiście jesteśmy totalnie zakochani w uchwytach Berrolia, nie tylko w ich stylowym wyglądzie, ale także funkcjonalności! Jeżeli podobają Wam się produkty marki – więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zdjęcia: < Powrót