kwiecień 16, 2016

Funkcjonalne portfele i organizery

Dzisiejsze czasy zmuszają nas do tego, aby być praktycznym. Mimo to wciąż nie zawsze jesteśmy w stanie odnaleźć przedmioty codziennego użytku, które będą idealnie spełniały nasze oczekiwania: będą lekkie, wygodne, solidnie wykonane, ładne i funkcjonalne.

Alicja Getka LAB to młode studio projektowe, którego misją jest połączenie estetyki z praktycznością. Ciekawe rozwiązania idą w parze z wysoką jakością ręcznie wykonanego produktu. Musimy przyznać, że projektantce udaje się to znakomicie.

98452_4392011380 98452_3713883498 98452_1183782920

Ukończyła Wzornictwo Przemysłowe na warszawskiej ASP. Nie trudno więc zrozumieć jej zamiłowanie do tworzenia produktów nietypowych, ale równocześnie funkcjonalnych, które spełnią oczekiwania osób wymagających.

Sprytnie łączy skórę, folię, zamki i zatrzaski, co daje naprawdę oryginalny efekt. Dzięki temu w portfelu masz miejsce na karteczki i karty, które są Ci potrzebne każdego dnia, a w organizerze zmieścisz wszystkie potrzebne przedmioty do szkoły, pracy i na zakupy.

Świetnym pomysłem jest także folia, przez którą bez trudu działa „dotyk” telefonu czy tabletu. Dzięki temu portfel może stać się wygodnym etui. Ta możliwość całkowicie podbiła nasze serca.

Spodobały Ci się produkty marki Alicja Getka LAB? Możesz je kupić tutaj, a także tutaj. Na stronie internetowej artystki znajdziesz też dużo więcej zdjęć.

Zdjęcia: < Powrót