Listopad 2, 2016

Ekologiczna Panna Młoda

Chcesz w dniu ślubu podkreślić swoje naturalne piękno i wartości, którymi kierujesz się w życiu? Zdecyduj się na odpowiednią sukienkę wykonaną z naturalnych i organicznych materiałów.

wmcffvjkonyvunkyug7bwqsf yb6syb3kzxvla0n4uwz_zmfz xy28d1xgkoxjzehrjaty0ekz b-3t2vidwdolt0apcr-4tikv

Specjalnie dla Was znaleźliśmy sukienki, które są szyte w zgodzie z naturą. Róża Lis to piękne sukienki ślubne wykonane w całości z naturalnych materiałów (jedwab, koronki utkane w Polsce z certyfikowanych nici naturalnego pochodzenia). Jedwab Ahimsa, z którego Róża Lis szyje sukienki, jest uzyskiwany dzięki skomplikowanej produkcji bez zabijania jedwabników. Marka szanuje też Matkę Ziemię i na żadnym etapie produkcji sukienek nie stosuje szkodliwych chemikaliów ani agresywnych barwników.
Celem marki Róża Lis jest tworzenie wyjątkowych i ponadczasowych sukien ślubnych. Panna młoda w takiej kreacji wygląda bardzo naturalnie i elegancko. Podkreślają one naturalne piękno każdej młodej dziewczyny, nie przytłaczając jej. Dodatkowym atutem jest możliwość uczestniczenia przyszłej Panny Młodej w procesie tworzenia kreacji.

f5szvntxrxgbdb6udu1ykfdr cikc0eon6rrynba1gskkyfsu 8oa7jedgt0kuovnrvi5ncczs-1

Podobają Wam się projekty marki Róża Lis? Koniecznie zajrzyjcie tutaj i dowiedzcie się więcej!

Zdjęcia: < Powrót