luty 6, 2018

Czas na SPA

Zima w pełni, a my myślimy już o wakacjach, lecie albo przynajmniej wyjeździe do SPA. Marzy nam się odpoczynek, relaks i znacznie wyższa temperatura. Właśnie dlatego chcielibyśmy pokazać Wam świetne kostiumy kąpielowe.

455-bodymaps-stroj-kapielowy-dinah-mermaid-320pln 475-bodymaps-stroj-kapielowy-nina-wine-270pln 493-bodymaps07765

Bodymaps to marka, która słynie z produkcji fantastycznych kostiumów kąpielowych nawiązujących do lat 50. 60. i 70. Są produkowane w krótkich seriach dlatego mając jeden z nich możesz czuć się naprawdę oryginalnie i wyjątkowo! W ofercie znajdziecie zarówno kostium jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Fenomenalne kroje i świetne materiały składają się na najwyższą jakość produktów. Dzianiny, z których szyte są kostiumy Bodymaps, są produkowane w północnych Włoszech i w Polsce. Marka Bodymaps to przede wszystkim niewielka szwalnia w województwie łódzkim, gdzie odbywa się cała produkcja i szycie tych kąpielowych dzieł sztuki.

Warto już dziś zaopatrzyć się w wyjątkowy kostium i oczekiwać na letnie, gorące słońce lub zabrać go ze sobą w podróż dookoła świata! Jesteśmy jak najbardziej na tak!

525-bodymaps-stroj-kapielowy-print-retro-z-wysokim-stanem-1 569-bodymaps-stroj-kapielowy-czarny-1 581-bodymaps-stroj-kapielowy-blekitny-4

Zachwycają nas projekty Bodymaps, świeże spojrzenie na dawne czasy to coś czego brakowało na rynku. W takim kostiumie na pewno poczujesz się pięknie i kobieco! Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzyj TUTAJ!

Zdjęcia: < Powrót