Maj 1, 2018

Cracow Fashion Day

Cracow Fashion Day to już piąta edycja pokazów charytatywnych z udziałem gwiazd organizowanych przez Mariolę i Adama Turbiarz – projektantkę mody i stylistę fryzur. Pokaz w Krakowie był całkiem inny niż te do których przyzwyczaili nas organizatorzy. Zamiast dużej sali widowiskowej mogliśmy podziwiać wnętrza klimatycznej piwnicy klubu muzycznego Dietla 75 na krakowskim Kazimierzu. Pokaz odbywał się w kilku pomieszczeniach przez które przechodziły modelki i modele , dlatego oglądając z bliska propozycje projektantów odnosiło się wrażenie , że pokaz jest kameralny i jakby tylko dla nas zorganizowany .

wnekofoty.pl (3 of 13)_preview wnekofoty.pl (3 of 29)_preview wnekofoty.pl (8 of 13)_preview

O oprawę muzyczną pokazu zadbali muzycy -Weronika Kwaśny , Dawid Skrzypczak , Krzysztof Sokołowski oraz niezastąpiony niezwykle energetyczny bębniarz Marcin Urzędowski.

Tym razem organizatorzy wraz z aktorami, dziennikarzami i muzykami wspierali akcję organizowana przez Mariolę Turbiarz -PIĘKNA STAROŚĆ . Na wybiegu wystąpiły także podopieczne stowarzyszenia seniorów MANKO .

 

wnekofoty.pl (11 of 13)_preview wnekofoty.pl (67 of 77)_preview wnekofoty.pl (35 of 77)_preview

Podczas wieczoru 22 kwietnia mogliśmy zobaczyć kolekcje następujących marek marek:

1. Nun . Mi

2. Marzena Chełmińska

3. Mia Stilo

4. Aga Pou

5. Słowiański Jdwab

6. Piotr Janicki

7. Paweł Węgrzyn

8. Lemoniade

9. Different style

10. Mariola Turbiarz

11. OBUWIE CARINII

12. OBUWIE DOMENO

13. TOREBKI – MICHAŁ MACIEJEWSKI / GOMA

14. PRACOWNIA TOREBKI NIEZWYKŁE

Na wybiegu obok profesjonalnych modelek wystąpili – Aleksandra Chapko, Ania Grycewicz, Beata Chmielowska – Olech, Krystyna Mazurówna, Dorota Głowacka – Lesień, Karolina Chapko, Karolina Nolbrzak, Barbara Zielińska, Anna Branny, Małgorzata Piskorz, Włodek Matuszak, Paweł Stasiak, Michał Lesień – Głowacki, Kamil Dziubka, Adrian Furgalski, Jakub Świderski, Dawid Czupryński oraz Adam Turbiarz

Partnerzy Cracow Fashion Day:

1- CARINII

2- DOMENO

3- HOTEL PERŁA

4-Club Dietla 75

5-Zaborowscy

6-Gusto Catering

7-Ciuciu

8-Wody Karpackie

9-Naturals Aroma

10 -Best Nails

11-Nils Company

Foto – Sebastian Wnęk /wnękofoty .pl

Zdjęcia: < Powrót