lipiec 21, 2016

Animal Kingdom – wywiad

Kamila Kubat: Animal Kingdom istnieje już dosyć długo. Pamiętacie początki?

Animal Kingdom: Oczywiście! Początki były bardzo intensywne, budowałyśmy całą markę od zera w każdym możliwym aspekcie, dlatego do tej pory pamiętamy te chwile.

Kamila: Przyznam, że tego typu biżuteria jest nadal oryginalnym i niepowtarzalnym pomysłem na rynku. Skąd wziął się zwierzęcy motyw?

Animal Kingdom:  Koncept jest prosty, kochamy zwierzęta, fascynuje nas natura. Biżuteria jest naszą pasją, studiowałyśmy Projektowanie Biżuterii na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Animal Kingdom łączy te dwa obszary w spójną całość.
Kamila: Wciąż wprowadzacie ciekawe nowości. Zaczęłyście od bransoletek z przywieszką, z biegiem czasu pojawiły się bransoletki na sznureczkach, bardziej subtelne zwierzątka i inne produkty. Czy Wasze głowy są wciąż pełne pomysłów?

Animal Kingdom: Naszą mocną stroną jest zdecydowanie kreatywność, codziennie przerzucamy się nowymi pomysłami, nasze notesy z inspiracjami są wypełnione na kilka lat do przodu.

zloty-naszyjnik-z-diamentem-ak-piccolino-lato-o-dlugosci-45-cm zloty-naszyjnik-z-diamentem-ak-piccolino-lato-o-dlugosci-40-cm podwojny-srebrny-naszyjnik-ak-piccolino-lato naszyjnik-lato-z-bezowym-chwostem-i-fluo-czerwonym-zwierzatkiem

Kamila: Kto najczęściej kupuje Animal Kingdom?

Animal Kingdom: Dziewczyny, które kochają zwierzęta i  szukają unikatowej i spersonalizowanej biżuterii.
Kamila: A pomysł na linię odzieżową? Planujecie wprowadzać kolejne produkty?
Animal Kingdom:
Linia odzieżowa była spontanicznym pomysłem, który zrealizowałyśmy razem ze znajomymi. Na ten moment pochłonęła nas całkowicie biżuteria, natomiast nie wykluczamy w przyszłości kolejnych kolaboracji i dalszego rozwoju marki w tym kierunku.

Kamila: Pamiętacie najdziwniejsze zamówienie?
Animal Kingdom: Często zdarzają się nietypowe pomysły dotyczące biżuterii lub zwierząt, których nie mamy w ofercie. Lubimy takie historie, bo dzięki nim się rozwijamy.

bransoletka-ak-piccolino-lato-srebrna-z-niebieskimi-opalizujacymi-kamieniami bransoletka-ak-piccolino-lato-na-metalizowanym-mlecznym-sznureczku-ze-srebrnymi-elementami bransoletka-ak-piccolino-lato-na-kostke-srebrna bransoletka-ak-lato-ze-srebrnymi-kamieniami-i-zloconymi-elementami

Kamila: Często bywacie na targach. Jak reagują klientki na Wasze produkty?

Animal Kingdom: Targi są dla nas bardzo ważne, miłe słowa, które słyszymy, dają nam zawsze sporo energii. Dodatkowo możliwość komponowania biżuterii na żywo jest dla Klientek inspirującym wydarzeniem.

Kamila: Jakiś czas temu pojawiła się kolekcja na Dzień Matki, niedawno wprowadziliście letnią, nie nudzicie się prawda? Sporo pracy przed Wami?

Animal Kingdom: Przed nami jest zawsze sporo pracy, bo nasze miliony pomysłów trzeba na spokojnie wdrożyć w życie. Słowo „nuda” nie istnieje w naszym słowniku.

-kolczyki-ak-piccolino-lato-zlocone-rozgwiazdy -kolczyki-ak-piccolino-lato-zlocone-kola-z-mietowym-koralowcem -kolczyki-ak-piccolino-lato-zlocone-kola-z-niebieskim-koralowcem

Kamila: Jaka jest letnia kolekcja Animal Kingdom?

Animal Kingdom: Do stworzenia nowej limitowanej kolekcji Animal Kingdom ♥ LATO zainspirował nas morski podwodny świat. Głównymi bohaterami są rozgwiazda, muszla, konik morski i koralowiec. Wszystkie kamienie, łańcuszki i metalizowane sznurki opalizują i błyszczą, jak wyłowione z morza klejnoty.

Kamila: Czym zaskoczycie nas w przyszłości?

Animal Kingdom: Nie zdradzimy szczegółów, ale przygotowujemy nową limitowana kolekcję.

Kamila: W takim razie już się nie możemy doczekać! Czego możemy życzyć Animal Kingdom?

Animal Kingdom: Podboju wszechświata:)

Kamila: Tego więc życzymy i aby nigdy nie pojawiło się w Waszym słowniku słowo „nuda”!

 

Ciekawą kolekcję Animal Kingdom możecie oglądać i kupować tutaj. Zapraszamy!

 

Zdjęcia: < Powrót